Wrzesień '21

po wt śr cz pt so nd
30
31
1
2
3
4
5
 
 
 
 
 
 
 
6
7
8
9
10
12
 
 
 
 
 
 
13
14
15
16
18
19
 
 
 
 
 
 
20
21
22
23
25
 
 
 
 
 
27
28
29
30
1
2
3
 
 
 
 
 
 
 
Zobacz cały kalendarz >
Archiwum koncertoweArchiwum Informacji

W niedzielę – Nasłuchiwanie

Gościem najbliższego „Nasłuchiwania”, na które zapraszamy w niedzielę 23.02 o 18.00, będzie Marcin Gmys – muzykolog i publicysta muzyczny, profesor w Instytucie Muzykologii Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu, dyrektor Polskiego Radia Chopin, redaktor naczelny czasopisma „Res Facta Nova” oraz serii „Dzieł Feliksa Nowowiejskiego” wydawanej przez Polskie Wydawnictwo Muzyczne. Autor ponad 300 prac naukowych i popularnonaukowych oraz 5 książek.
Marcin Gmys wraz z prowadzącą spotkanie Agatą Kwiecińską – dziennikarką radiową, redaktorką wydawnictw muzycznych, dyskutować będą m.in. nad kwestią jak się dobrze przygotować do słuchania, by wynieść dla siebie jak najwięcej.
Do udziału w spotkaniach cyklu Nasłuchiwanie zapraszamy melomanów i przyjaciół Filharmonii, a także wszystkich zainteresowanych muzyką czy też mających chęć poznać nieco bliżej ciekawe osobowości ze świata kultury. Gośćmi kolejnych spotkań będą znani soliści, dyrygenci, badacze i autorzy tekstów o muzyce i muzykach, a także inne postacie, na co dzień niedostępne dla przeciętnego odbiorcy sztuki.
Sala Kameralna im. Henryka Czyża, wstęp za okazaniem biletu – cena 5 PLN, zakup w kasach FŁ.

 


Archiwum koncertoweArchiwum Informacji
FILTRUJ KONCERTY
Koncerty symfoniczne
Koncerty muzyki kameralnej
Metropolitan Opera live
Dla dzieci - DUA
Dla dzieci - Odkrywcy muzyki
Dla dzieci - Filharmonia z klasą
Dla dzieci - Baby Boom Bum
Imprezy impresaryjne
Kolory Polski
Koncerty szkolne
Nasłuchiwanie
Odznacz wszystkie
K

Strona internetowa Filharmonii Łódzkiej im. Artura Rubinsteina zrealizowana w ramach projektu „FŁ100. Stuletnia i nowoczesna Filharmonia Łódzka marką regionalną” współfinansowana przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa.