Grudzień '20

Tydzień Orientalny

W najbliższych dniach proponujemy Państwu Tydzień Orientalny. Serdecznie zapraszamy do oglądania na Facebooku filmów przygotowanych przez Annę Krysztofiak, muzyka i historyka sztuki, znawczynię dawnych instrumentów europejskich, a także dawnych i etnicznych instrumentów Chin oraz Japonii. Artystka jest też śpiewaczką chóru Filharmonii Łódzkiej. Przedstawi swoje bogate instrumentarium, zgromadzone podczas licznych podróży, i podzieli się swoją niezwykłą fascynacją. Zapowiada: „Instrumentów Osobliwych Wyspy Szczęśliwe leżą na mapie bliżej niż myślisz. Obejrzyj, zrelaksuj się i uśmiechnij się, ale tak delikatnie. Uwierz, że marzenia się spełniają”.

Nasłuchiwanie
Odznacz wszystkie