Wrzesień '21

po wt śr cz pt so nd
30
31
1
2
3
4
5
 
 
 
 
 
 
 
6
7
8
9
10
12
 
 
 
 
 
 
13
14
15
16
18
19
 
 
 
 
 
 
20
21
22
23
25
 
 
 
 
 
27
28
29
30
1
2
3
 
 
 
 
 
 
 
Zobacz cały kalendarz >
Archiwum koncertoweArchiwum Informacji

Szukamy wolontariuszy

Filharmonia Łódzka poszukuje wolontariuszy, osób przede wszystkim energicznych i chętnych do działania. Zadania przydzielamy według predyspozycji, nie jest potrzebne doświadczenie!
Filharmonia Łódzka im. Artura Rubinsteina jest jedną z najstarszych w kraju, w 2015 roku świętowaliśmy 100-lecie Orkiestry Symfonicznej, w tym obchodzimy 50-lecie istnienia Chóru. Idziemy jednak z duchem czasu: realizujemy nowoczesne działania edukacyjne, dbamy o budowanie społeczności, na Facebooku jesteśmy „najbardziej lubianą” filharmonią w Polsce. Jako jedyna tego typu instytucja prowadzimy chór, w którym mogą śpiewać również ci, którym wydaje się, że nie umieją. A w czasie wakacji nie zamykamy drzwi, tylko ruszamy w teren: przez całe lato gramy różnorodną muzykę, wędrując po całym regionie.
Szukamy pomocy do Działu Rozwoju i Reklamy przez kilka dni w miesiącu. Do podziału są zadania: dystrybucja materiałów reklamowych do końca sezonu artystycznego i podczas jubileuszowej, 20. edycji Wędrownego Festiwalu FŁ „Kolory Polski”, pomoc w organizacji wystaw, współpraca z Chórem dla (nie)opornych (fotorelacje z zajęć i koncertów Chóru, pozyskiwanie materiałów promocyjnych), budowanie relacji z młodymi słuchaczami.
Po zakończeniu wykonywania świadczenia Filharmonia Łódzka wystawi wolontariuszowi pisemne zaświadczenie lub referencje. Świadcząc wolontariat u nas zdobywasz doświadczenie, praktykujesz, masz także szansę poznawania wybitnych artystów i obcowania z muzyką podczas koncertów.
Osoby chętne do współpracy zapraszamy do kontaktu pod adresem e-mail: sylwia.lewicka@filharmonia.lodz.pl lub ewa.kowalczyk@filharmonia.lodz.pl oraz pod numerem telefonu: 663 200 902 lub 42 664 79 18.


Archiwum koncertoweArchiwum Informacji
FILTRUJ KONCERTY
Koncerty symfoniczne
Koncerty muzyki kameralnej
Metropolitan Opera live
Dla dzieci - DUA
Dla dzieci - Odkrywcy muzyki
Dla dzieci - Filharmonia z klasą
Dla dzieci - Baby Boom Bum
Imprezy impresaryjne
Kolory Polski
Koncerty szkolne
Nasłuchiwanie
Odznacz wszystkie
K

Strona internetowa Filharmonii Łódzkiej im. Artura Rubinsteina zrealizowana w ramach projektu „FŁ100. Stuletnia i nowoczesna Filharmonia Łódzka marką regionalną” współfinansowana przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa.