Wrzesień '21

po wt śr cz pt so nd
30
31
1
2
3
4
5
 
 
 
 
 
 
 
6
7
8
9
10
12
 
 
 
 
 
 
13
14
15
16
18
19
 
 
 
 
 
 
20
21
22
23
25
 
 
 
 
 
27
28
29
30
1
2
3
 
 
 
 
 
 
 
Zobacz cały kalendarz >
Archiwum koncertoweArchiwum Informacji

ŚWIATŁO DLA BIAŁORUSI

Filharmonia Łódzka już po raz drugi włącza się w międzynarodową akcję "Światło dla Białorusi" (#LightForBelarus). W Dniu Wolności Białorusi, który przypada w czwartek 25 marca, gmach przy ul. Narutowicza 21 zostanie oświetlony kolorami białoruskiej flagi. Jest to znak solidarności z opozycjonistami i osobami walczącymi o swobody demokratyczne w tym kraju.
Dzień Wolności Białorusi obchodzony jest w rocznicę proklamowania niepodległej Białoruskiej Republiki Ludowej - święta tego nie uznaje rząd Aleksandra Łukaszenki, ale pamięta je białoruskie społeczeństwo. Akcję "Światło dla Białorusi" w Polsce koordynują Narodowe Centrum Kultury, Instytut Adama Mickiewicza i TVP Kultura przy wsparciu Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu.


Archiwum koncertoweArchiwum Informacji
FILTRUJ KONCERTY
Koncerty symfoniczne
Koncerty muzyki kameralnej
Metropolitan Opera live
Dla dzieci - DUA
Dla dzieci - Odkrywcy muzyki
Dla dzieci - Filharmonia z klasą
Dla dzieci - Baby Boom Bum
Imprezy impresaryjne
Kolory Polski
Koncerty szkolne
Nasłuchiwanie
Odznacz wszystkie
K

Strona internetowa Filharmonii Łódzkiej im. Artura Rubinsteina zrealizowana w ramach projektu „FŁ100. Stuletnia i nowoczesna Filharmonia Łódzka marką regionalną” współfinansowana przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa.