Wrzesień '21

po wt śr cz pt so nd
30
31
1
2
3
4
5
 
 
 
 
 
 
 
6
7
8
9
10
12
 
 
 
 
 
 
13
14
15
16
18
19
 
 
 
 
 
 
20
21
22
23
25
 
 
 
 
 
27
28
29
30
1
2
3
 
 
 
 
 
 
 
Zobacz cały kalendarz >
Archiwum koncertoweArchiwum Informacji

SREBRNA „GLORIA” DLA CHÓRU FŁ!

Miło nam donieść, że Minister Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu Piotr Gliński przyznał Chórowi FŁ Srebrny Medal „Zasłużony Kulturze-Gloria Artis”. Cieszymy się i gratulujemy serdecznie zespołowi oraz chórmistrzowi!
Odznaczenie to nadaje się osobom szczególnie wyróżniającym się w dziedzinie twórczości artystycznej, działalności kulturalnej oraz ochronie kultury i dziedzictwa narodowego. Jest ono wyrazem uznania dla wybitnych zasług i wieloletniej pracy na rzecz rozwoju naszego regionu i kraju.
Wicemarszałek Województwa Łódzkiego Zbigniew Zięba przekazał na ręce Tomasza Bębna, dyrektora FŁ, list od Marszałka Województwa Grzegorza Schreibera. „Działalność osób odznaczonych medalami ‘Zasłużony Kulturze-Gloria Artis’ zasługuje na wdzięczność wszystkich – napisał Marszałek – Dziękuję za to, co robią Państwo dla województwa. Życzę, żeby kolejne lata były równie twórcze, pełne nowych pomysłów i osiągnięć, aby były źródłem satysfakcji zawodowej i osobistej, a dla nas powodem do dumy”.
Wiadomość ucieszyła nas tym bardziej, że właśnie rozpoczęliśmy dystrybucję publikacji „Wspólnym głosem. 50 lat Chóru FŁ”, do której załączona jest płyta „Masses” nagrana z udziałem zespołu. W najbliższych planach mamy także wystawę poświęconą Chórowi FŁ i tradycjom łódzkiej chóralistyki. I oczywiście zachęcamy do uczestnictwa w koncertach, podczas których wystąpi świeżo uhonorowany zespół.  


Archiwum koncertoweArchiwum Informacji
FILTRUJ KONCERTY
Koncerty symfoniczne
Koncerty muzyki kameralnej
Metropolitan Opera live
Dla dzieci - DUA
Dla dzieci - Odkrywcy muzyki
Dla dzieci - Filharmonia z klasą
Dla dzieci - Baby Boom Bum
Imprezy impresaryjne
Kolory Polski
Koncerty szkolne
Nasłuchiwanie
Odznacz wszystkie
K

Strona internetowa Filharmonii Łódzkiej im. Artura Rubinsteina zrealizowana w ramach projektu „FŁ100. Stuletnia i nowoczesna Filharmonia Łódzka marką regionalną” współfinansowana przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa.