Wrzesień '21

po wt śr cz pt so nd
30
31
1
2
3
4
5
 
 
 
 
 
 
 
6
7
8
9
10
12
 
 
 
 
 
 
13
14
15
16
18
19
 
 
 
 
 
 
20
21
22
23
25
 
 
 
 
 
27
28
29
30
1
2
3
 
 
 
 
 
 
 
Zobacz cały kalendarz >
Archiwum koncertoweArchiwum Informacji

Sierpień z pasją

Na profilu edukacyjnym na FB w tym tygodniu zaprezentujemy autorski utwór zespołu Jam Junkiez „Szczyt w dolinie”, powstały dla FŁ w ramach cyklu „Filharmonia z klasą”. Obok gitarowych brzmień oraz mocnego wokalu można usłyszeć perkusję stworzoną za pomocą beatboxu przez Desera, z którym uczestnicy mogli się poznać podczas warsztatów z beatboxu. Całość została uwieńczona teledyskiem ukazującym różne oblicza Łodzi.
Bohaterem kolejnego filmu z Orkiestrownika (zamieścimy go w najbliższych dniach) jest wiolonczelista Piotr Mazurek, który opowiada o swojej pasji oraz problemach i wyzwaniach, jakie stawia wykonywany przez niego zawód. Charakteryzuje rolę wiolonczeli w orkiestrze i przedstawia jej budowę. Swoją wypowiedź ilustruje fragmentami muzycznymi.

 


Archiwum koncertoweArchiwum Informacji
FILTRUJ KONCERTY
Koncerty symfoniczne
Koncerty muzyki kameralnej
Metropolitan Opera live
Dla dzieci - DUA
Dla dzieci - Odkrywcy muzyki
Dla dzieci - Filharmonia z klasą
Dla dzieci - Baby Boom Bum
Imprezy impresaryjne
Kolory Polski
Koncerty szkolne
Nasłuchiwanie
Odznacz wszystkie
K

Strona internetowa Filharmonii Łódzkiej im. Artura Rubinsteina zrealizowana w ramach projektu „FŁ100. Stuletnia i nowoczesna Filharmonia Łódzka marką regionalną” współfinansowana przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa.