Listopad '20

„Samotność skały”

Na foyer przy Sali Kameralnej można oglądać wystawę malarstwa Mirosława Koprowskiego (ASP). Na wystawie pt. „Samotność skały” eksponowane są m.in. obrazy z cykli „Zapach granitu” i „Drzewa” (obraz powstały podczas XXI Międzynarodowego Pleneru Malarskiego „Czas i miejsce dla sztuki” w Osiekach, 2018) oraz z cyklu „Autoportrety”.
Mirosław Koprowski, absolwent Wydziału Grafiki i Malarstwa ASP w Łodzi, obecnie jest adiunktem w pracowni Malarskich Transpozycji Widzenia ASP, prowadzonej przez prof. Janusza Antoszczyka. Autor 15 wystaw indywidualnych, pięciokrotny uczestnik Międzynarodowego Pleneru Malarskiego w Osiekach, brał udział w ponad 40 wystawach zbiorowych.

Nasłuchiwanie
Odznacz wszystkie