Styczeń '19

Rozstrzygnięcie konkursu OUT≠AUT

Znamy już wyniki konkursu OUT≠AUT ogłoszonego w ramach projektu „Niebieski Dzień” w Filharmonii Łódzkiej. Konkurs miał na celu stworzenie konspektu wydarzenia muzycznego, które miałoby charakter integracyjny dla rodzin z dziećmi zdrowymi i dysfunkcyjnymi, ze szczególnym uwzględnieniem osób autystycznych i ich rodzin.

Otrzymaliśmy niemal 30 zgłoszań, a jury miało niezwykle trudne zadanie, ponieważ znakomita większość nadesłaych prac była przemyślana i bardzo ciekawa.
Ostatecznie do realizacji i głównej nagrody pieniężnej wybraliśmy pracę Pani Anniki Mikołajko, studentki II roku na wydziale Twórczości, Interpretacji i Edukacji Muzycznej Akademii Muzycznej w Krakowie.

Przyznano również dwa wyróżnienia: dla Anny Nawrockiej z Akademii Muzycznej w Łodzi i Natalii Magdziarz i Natalii Magdziarz z Akademii Muzycznej w Krakowie.

Zwycięski projekt zostanie zrealizowany w Filharmonii Łódzkiej już 1 czerwca.

Dla dzieci

Styczeń '19