Wrzesień '21

po wt śr cz pt so nd
30
31
1
2
3
4
5
 
 
 
 
 
 
 
6
7
8
9
10
12
 
 
 
 
 
 
13
14
15
16
18
19
 
 
 
 
 
 
20
21
22
23
25
 
 
 
 
 
27
28
29
30
1
2
3
 
 
 
 
 
 
 
Zobacz cały kalendarz >
Archiwum koncertoweArchiwum Informacji

Rozstrzygnięcie konkursu OUT≠AUT

Znamy już wyniki konkursu OUT≠AUT ogłoszonego w ramach projektu „Niebieski Dzień” w Filharmonii Łódzkiej. Konkurs miał na celu stworzenie konspektu wydarzenia muzycznego, które miałoby charakter integracyjny dla rodzin z dziećmi zdrowymi i dysfunkcyjnymi, ze szczególnym uwzględnieniem osób autystycznych i ich rodzin.

Otrzymaliśmy niemal 30 zgłoszań, a jury miało niezwykle trudne zadanie, ponieważ znakomita większość nadesłaych prac była przemyślana i bardzo ciekawa.
Ostatecznie do realizacji i głównej nagrody pieniężnej wybraliśmy pracę Pani Anniki Mikołajko, studentki II roku na wydziale Twórczości, Interpretacji i Edukacji Muzycznej Akademii Muzycznej w Krakowie.

Przyznano również dwa wyróżnienia: dla Anny Nawrockiej z Akademii Muzycznej w Łodzi i Natalii Magdziarz i Natalii Magdziarz z Akademii Muzycznej w Krakowie.

Zwycięski projekt zostanie zrealizowany w Filharmonii Łódzkiej już 1 czerwca.


Archiwum koncertoweArchiwum Informacji
FILTRUJ KONCERTY
Koncerty symfoniczne
Koncerty muzyki kameralnej
Metropolitan Opera live
Dla dzieci - DUA
Dla dzieci - Odkrywcy muzyki
Dla dzieci - Filharmonia z klasą
Dla dzieci - Baby Boom Bum
Imprezy impresaryjne
Kolory Polski
Koncerty szkolne
Nasłuchiwanie
Odznacz wszystkie
K

Strona internetowa Filharmonii Łódzkiej im. Artura Rubinsteina zrealizowana w ramach projektu „FŁ100. Stuletnia i nowoczesna Filharmonia Łódzka marką regionalną” współfinansowana przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa.