Lipiec '19

ROWEREM NA KONCERT

Drodzy Sympatycy Kolorów Polski i rowerów!

Grupa Skołowanych Melomanów zaprasza serdecznie do przyłączenia się i wspólnego uczestnictwa w wycieczkach rowerowych szlakiem Festiwalu Kolory Polski!

Wycieczki mają całkowicie nieformalny charakter oraz są  nieodpłatne. Są doskonałym połączeniem rekreacji  rowerowej i wypoczynku przy muzycew różnych ciekawych miejscach regionu łódzkiego.

Chętnych zapraszamy do elektronicznego kontaktuz P. Bożeną Bobińską bobinscy@onet.pl lub do przyłączenia się do grupy w miejscach startu poszczególnych wycieczek.

Salon Przyjaciół Filharmonii Łódzkiej
Odznacz wszystkie