Wrzesień '21

REWAZ GŁOWELI – OSTATNIE POŻEGNANIE

13 czerwca o g. 12.00 (naszego czasu) w Tbilisi odbędą się uroczystości pogrzebowe Rewaza Głowelego, który odszedł od nas 26 marca 2020 roku. Rewaz Głoweli, znakomity skrzypek,  muzyk Orkiestry Symfonicznej Filharmonii Łódzkiej w latach 1979-2011, był współtwórcą wielu znakomitych koncertów i często brał udział w zagranicznych tournée. Gruzin z urodzenia, w Polsce spędził większą część swojego życia. Koledzy zapamiętali go jako osobę serdeczną, pogodną i pomocną.
Rewaz Głoweli chciał spocząć na rodzinnej ziemi – długo nie było to możliwe ze względu na pandemię. Będziemy symbolicznie obecni na tym pogrzebie, żegnając się ze Zmarłym i współczując Jego Żonie – p. Elżbiecie Hundziak-Głoweli (także skrzypaczce OSFŁ), całej jego Rodzinie oraz Bliskim.
W ostatnim czasie straciliśmy wielu wspaniałych Artystów. Wraz ze śmiercią każdego z Nich odchodzi także cząstka tych, którzy zostają…

Społeczność Filharmonii Łódzkiej im. Artura Rubinsteina

Nasłuchiwanie