Wrzesień '21

po wt śr cz pt so nd
30
31
1
2
3
4
5
 
 
 
 
 
 
 
6
7
8
9
10
12
 
 
 
 
 
 
13
14
15
16
18
19
 
 
 
 
 
 
20
21
22
23
25
 
 
 
 
 
27
28
29
30
1
2
3
 
 
 
 
 
 
 
Zobacz cały kalendarz >
Archiwum koncertoweArchiwum Informacji

RECITAL WOKALNY PRZENIESIONY

Szanowni Państwo, z przykrością informujemy, że dyrekcja Filharmonii Łódzkiej, po konsultacji z zaangażowanymi w projekt Artystami, podjęła decyzję o przeniesieniu zaplanowanego na 28 marca Recitalu Wokalnego. Do decyzji tej skłoniła nas sytuacja wywołana przez pandemię i wynikające z niej zagrożenia – w tym przypadku większe, ze względu na planowane wydarzenia towarzyszące: spotkanie przed koncertem, sprzedaż płyt i książek na stoisku PWM, rozdawanie autografów przez Artystów.
Chcielibyśmy podkreślić, że z koncertu i towarzyszącego mu spotkania nie rezygnujemy – pozostajemy z nadzieją, że uda się je zorganizować jeszcze w tym roku. O innej dacie wydarzenia niezwłocznie Państwa powiadomimy.
Wpłaty za bilety zakupione online zwracane są automatycznie. Bilety nabyte stacjonarnie można zwrócić w kasie biletowej FŁ. Sprzedaż biletów na koncert w nowym terminie rozpoczniemy od nowa.
Za niedogodności bardzo przepraszamy.


Archiwum koncertoweArchiwum Informacji
FILTRUJ KONCERTY
Koncerty symfoniczne
Koncerty muzyki kameralnej
Metropolitan Opera live
Dla dzieci - DUA
Dla dzieci - Odkrywcy muzyki
Dla dzieci - Filharmonia z klasą
Dla dzieci - Baby Boom Bum
Imprezy impresaryjne
Kolory Polski
Koncerty szkolne
Nasłuchiwanie
Odznacz wszystkie
K

Strona internetowa Filharmonii Łódzkiej im. Artura Rubinsteina zrealizowana w ramach projektu „FŁ100. Stuletnia i nowoczesna Filharmonia Łódzka marką regionalną” współfinansowana przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa.