Wrzesień '23

Archiwum koncertoweArchiwum informacji

PRZESŁUCHANIA DO GRUPY II SKRZYPIEC

Dyrekcja Filharmonii Łódzkiej im. Artura Rubinsteina ogłasza przesłuchania do orkiestry do grupy drugich skrzypiec na stanowisko muzyka tutti.

Program przesłuchania:

ETAP I
W.A. Mozart – koncert skrzypcowy do wyboru (I część + kadencja): nr 3 G-dur KV 216, nr 4 D-dur KV 218, nr 5 A-dur KV 219

ETAP II
Dowolny koncert romantyczny lub XX-wieczny – I część z kadencją (jeżeli jest rozpisana)

Do życiorysu prosimy dołączyć kopie dokumentów potwierdzających kwalifikacje oraz oświadczenie o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.

Wszelkich informacji filharmonia udzielać będzie jedynie drogą mailową. Zaproszeni kandydaci proszeni są o zgłoszenie, czy będą korzystać z akompaniamentu zapewnionego przez FŁ. Filharmonia zastrzega sobie prawo zaproszenia na przesłuchanie wybranych kandydatów.

Osoba zakwalifikowana do przesłuchania otrzyma indywidualne zaproszenie, zawierające szczegółowe informacje. Przesłuchanie odbędzie się 26 października 2023 o godzinie 9.00 w budynku Filharmonii Łódzkiej. Zgłoszenia mailowe należy kierować wyłącznie na adres: przesluchania@filharmonia.lodz.pl w terminie do 19 października 2023 roku.

Materiały do pobrania ze strony internetowej BIP Filharmonii Łódzkiej.

Fot. Dariusz Kulesza

Archiwum koncertoweArchiwum informacji