Czerwiec '21

po wt śr cz pt so nd
31
1
2
3
4
5
6
 
 
 
 
 
 
 
7
8
9
10
12
13
 
 
 
 
 
 
14
15
16
17
18
20
 
 
 
 
 
 
21
23
24
26
27
 
 
 
 
 
28
29
30
1
2
3
4
 
 
 
 
 
 
 
Zobacz cały kalendarz >
Archiwum koncertoweArchiwum Informacji

Przedstawienia Met odwołane

Metropolitan Opera ogłosiła, że z powodu pandemii koronawirusa anulowała kolejne wydarzenia sezonu 2019-2020, który miał się zakończyć 9 maja 2020 r. Odwołane są wszystkie występy i transmisje na żywo w jakości HD. Dyrektor generalny Met Peter Gelb powiedział: „Konieczność zamknięcia Metu bardzo nas wszystkich dotyka. Dziękujemy naszym widzom i odbiorcom, z niecierpliwością oczekujemy ponownego spotkania jesienią, w nowym sezonie”. Wobec ogromnych strat finansowych związanych z odwołaniem wydarzeń w Met, została zainicjowana zbiórka pieniędzy na rzecz poszkodowanych artystów i firm.
Met będzie nadal udostępniać bezpłatnie materiały archiwalne, w tym zapisy przedstawień Live in HD na swojej stronie internetowej i różnych platformach. Harmonogram „Nightly Met Opera Streams” będzie aktualizowany co tydzień.
W tym miesiącu Met zaprasza na Wagner Week – od 23 do 29 marca będzie nadawany online cykl oper tego kompozytora.


Archiwum koncertoweArchiwum Informacji
FILTRUJ KONCERTY
Koncerty symfoniczne
Koncerty muzyki kameralnej
Metropolitan Opera live
Dla dzieci - DUA
Dla dzieci - Odkrywcy muzyki
Dla dzieci - Filharmonia z klasą
Dla dzieci - Baby Boom Bum
Imprezy impresaryjne
Kolory Polski
Koncerty szkolne
Nasłuchiwanie
Odznacz wszystkie
K

Strona internetowa Filharmonii Łódzkiej im. Artura Rubinsteina zrealizowana w ramach projektu „FŁ100. Stuletnia i nowoczesna Filharmonia Łódzka marką regionalną” współfinansowana przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa.