Październik '20

Zobacz cały kalendarz >
Archiwum koncertoweArchiwum Informacji

Pierwsze po wakacjach „Nasłuchiwanie”

Na profilu edukacyjnym FŁ na FB wkrótce pojawi się nagranie z pierwszego po wakacjach spotkania z cyklu „Nasłuchiwanie”. Gościem Agaty Kwiecińskiej będzie ceniona publicystka muzyczna Dorota Kozińska. Jest ona latynistką, tłumaczką, współpracownicą „Tygodnika Powszechnego”, Programu Drugiego Polskiego Radia i Polskiego Radia Chopin, felietonistką „Teatru”, wcześniej także redaktorką „Ruchu Muzycznego”. Zajmuje się krytyką operową. Prowadzi stronę www.atorod.pl, poświęconą zagadnieniom sztuki wokalnej i teatru operowego.
Rozmowa będzie dotyczyła aktualnej sytuacji w życiu muzycznym w Polsce i za granicą. Dorota Kozińska obserwuje ją z bliska, podróżując (z zachowaniem rygorów i zasad bezpieczeństwa) do europejskich instytucji muzycznych. Obecny sezon artystyczny  jest w niczym niepodobny do poprzednich, naznaczony restrykcjami epidemiologicznymi, które istotnie rzutują na możliwości działania. Jak różne instytucje sobie z tym radzą, jakie przyjmują strategie planowania, czego się boją i jak na ich ofertę reaguje publiczność? Zachęcamy do słuchania.


Archiwum koncertoweArchiwum Informacji
FILTRUJ KONCERTY
Koncerty symfoniczne
Koncerty muzyki kameralnej
Metropolitan Opera live
Dla dzieci - DUA
Dla dzieci - Odkrywcy muzyki
Dla dzieci - Filharmonia z klasą
Dla dzieci - Baby Boom Bum
Imprezy impresaryjne
Kolory Polski
Koncerty szkolne
Nasłuchiwanie
Odznacz wszystkie
K

Strona internetowa Filharmonii Łódzkiej im. Artura Rubinsteina zrealizowana w ramach projektu „FŁ100. Stuletnia i nowoczesna Filharmonia Łódzka marką regionalną” współfinansowana przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa.