Wrzesień '21

po wt śr cz pt so nd
30
31
1
2
3
4
5
 
 
 
 
 
 
 
6
7
8
9
10
12
 
 
 
 
 
 
13
14
15
16
18
19
 
 
 
 
 
 
20
21
22
23
25
 
 
 
 
 
27
28
29
30
1
2
3
 
 
 
 
 
 
 
Zobacz cały kalendarz >
Archiwum koncertoweArchiwum Informacji

Od malucha do melomana – nowy profil na Facebooku

Otworzyliśmy profil edukacyjny na Facebooku! Udostępniamy Państwu nowe miejsce spotkań i wymiany informacji. Umieszczamy na nim materiały edukacyjne zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. 
W tym tygodniu ukazał się kolejny, II akt słuchowiska „Hej, zagrajcie siarczyście” w wykonaniu Chóru dla (nie)opornych i przyjaciół. Słuchowisko jest interpretacją „Strasznego dworu”, najsłynniejszej opery Stanisława Moniuszki. Będzie miało premierę także na YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=1jwRUnKATLM

Przypominamy o zabawie z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka. Nagraj swoją interpretację piosenki Odkrywców Muzyki. Na profilu „Od malucha do melomana” zamieściliśmy filmik, który zawiera podkład muzyczny i tekst. Zaśpiewaj ją tak jak potrafisz i nagraj swoim telefonem. Możesz wystąpić ze swoim zwierzakiem, bratem, siostrą, całą rodziną, albo solo. Nagranie wyślij pod adresem: piosenka@filharmonia.lodz.pl
Czekamy do 15 maja. A 1 czerwca ukaże się teledysk z Twoim udziałem! Uwaga, to zabawa nie tylko dla najmłodszych! Nie ma limitu wieku, każdy z nas ma w sobie coś z dziecka!

https://www.facebook.com/pg/odmaluchadomelomana/posts/

Świetną zabawą jest także BEATBOX. W ramach „Filharmonii z klasą” w sobotę 16 maja rano zapraszamy na drugi odcinek z cyklu „Beatbox meets the classic”. Kto jeszcze nie wie, na czym polega radość beatboxingu – niech koniecznie zajrzy!

 


Archiwum koncertoweArchiwum Informacji
FILTRUJ KONCERTY
Koncerty symfoniczne
Koncerty muzyki kameralnej
Metropolitan Opera live
Dla dzieci - DUA
Dla dzieci - Odkrywcy muzyki
Dla dzieci - Filharmonia z klasą
Dla dzieci - Baby Boom Bum
Imprezy impresaryjne
Kolory Polski
Koncerty szkolne
Nasłuchiwanie
Odznacz wszystkie
K

Strona internetowa Filharmonii Łódzkiej im. Artura Rubinsteina zrealizowana w ramach projektu „FŁ100. Stuletnia i nowoczesna Filharmonia Łódzka marką regionalną” współfinansowana przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa.