Wrzesień '21

po wt śr cz pt so nd
30
31
1
2
3
4
5
 
 
 
 
 
 
 
6
7
8
9
10
12
 
 
 
 
 
 
13
14
15
16
18
19
 
 
 
 
 
 
20
21
22
23
25
 
 
 
 
 
27
28
29
30
1
2
3
 
 
 
 
 
 
 
Zobacz cały kalendarz >
Archiwum koncertoweArchiwum Informacji

„Nasłuchiwanie” z Tomaszem Koniecznym

Zachęcamy do obejrzenia rozmowy z wybitnym bas-barytonem Tomaszem Koniecznym https://filharmonia.lodz.pl/pl/o-fl/multimedia (także: https://youtu.be/XxmCTjGyvDc) mając nadzieję, że artysta znajdzie czas, by do nas wkrótce przyjechać. Wywiad w krótszej wersji dostępny jest również na naszym profilu na FB https://www.facebook.com/FilharmoniaLodzka/videos/1401532386695320/

W 2. odcinku internetowej odsłony cyklu „Nasłuchiwanie” Agata Kwiecińska rozmawiała z Tomaszem Koniecznym, obecnie jednym z najbardziej rozpoznawalnych na świecie polskich artystów, wyjątkowo cenionym za interpretacje ról Wagnerowskich. Występuje m.in. w nowojorskiej Metropolitan Opera, mediolańskiej La Scali, Operze Wiedeńskiej, na festiwalu Wagnerowskim w Bayreuth.  Konieczny ma także w repertuarze pieśni, w tym Moniuszki, a także inne utwory muzyki polskiej, czeskiej czy rosyjskiej. W minionym tygodniu Tomasz Konieczny miał wystąpić w FŁ podczas Wieczoru Wagnerowskiego i wziąć udział w spotkaniu z cyklu „Nasłuchiwanie”.

Fot. Igor Omulecki


Archiwum koncertoweArchiwum Informacji
FILTRUJ KONCERTY
Koncerty symfoniczne
Koncerty muzyki kameralnej
Metropolitan Opera live
Dla dzieci - DUA
Dla dzieci - Odkrywcy muzyki
Dla dzieci - Filharmonia z klasą
Dla dzieci - Baby Boom Bum
Imprezy impresaryjne
Kolory Polski
Koncerty szkolne
Nasłuchiwanie
Odznacz wszystkie
K

Strona internetowa Filharmonii Łódzkiej im. Artura Rubinsteina zrealizowana w ramach projektu „FŁ100. Stuletnia i nowoczesna Filharmonia Łódzka marką regionalną” współfinansowana przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa.