Lipiec '20

„Nasłuchiwanie” z Izą Połońską

W najbliższych dniach na naszym FB zapraszamy Państwa na kolejne „Nasłuchiwanie”. Tym razem Agata Kwiecińska rozmawia z Izą Połońską, wokalistką i kameralistką, śpiewająca w różnych stylach. Ostatnio artystka  upiększyła trudny okres pandemii, nagrywając z Leszkiem Kołodziejskim na foyer Filharmonii Łódzkiej nostalgiczną  piosenkę „Zamiast” do słów Magdy Czapińskiej z muzyką Włodzimierza Korcza. Już niedługo pokażemy jej nowy projekt pt. „Czułość”, przygotowany razem z Apertus Quartet, Agatą Piotrowską-Bartoszek, Leszkiem Kołodziejskim i Michałem Przeździeckim. Nagrania odbyły się w sali koncertowej Filharmonii Łódzkiej.
W „Nasłuchiwaniu” artystka opowie o tym, jak radzi sobie bez realnego kontaktu z publicznością, o swoich planach oraz muzycznych pasjach i wzruszeniach.

Nasłuchiwanie
Odznacz wszystkie

Lipiec '20

Brak wydarzeń w danym miesiącu