Wrzesień '21

po wt śr cz pt so nd
30
31
1
2
3
4
5
 
 
 
 
 
 
 
6
7
8
9
10
12
 
 
 
 
 
 
13
14
15
16
18
19
 
 
 
 
 
 
20
21
22
23
25
 
 
 
 
 
27
28
29
30
1
2
3
 
 
 
 
 
 
 
Zobacz cały kalendarz >
Archiwum koncertoweArchiwum Informacji

„Nasłuchiwanie” z Izą Połońską

W najbliższych dniach na naszym FB zapraszamy Państwa na kolejne „Nasłuchiwanie”. Tym razem Agata Kwiecińska rozmawia z Izą Połońską, wokalistką i kameralistką, śpiewająca w różnych stylach. Ostatnio artystka  upiększyła trudny okres pandemii, nagrywając z Leszkiem Kołodziejskim na foyer Filharmonii Łódzkiej nostalgiczną  piosenkę „Zamiast” do słów Magdy Czapińskiej z muzyką Włodzimierza Korcza. Już niedługo pokażemy jej nowy projekt pt. „Czułość”, przygotowany razem z Apertus Quartet, Agatą Piotrowską-Bartoszek, Leszkiem Kołodziejskim i Michałem Przeździeckim. Nagrania odbyły się w sali koncertowej Filharmonii Łódzkiej.
W „Nasłuchiwaniu” artystka opowie o tym, jak radzi sobie bez realnego kontaktu z publicznością, o swoich planach oraz muzycznych pasjach i wzruszeniach.


Archiwum koncertoweArchiwum Informacji
FILTRUJ KONCERTY
Koncerty symfoniczne
Koncerty muzyki kameralnej
Metropolitan Opera live
Dla dzieci - DUA
Dla dzieci - Odkrywcy muzyki
Dla dzieci - Filharmonia z klasą
Dla dzieci - Baby Boom Bum
Imprezy impresaryjne
Kolory Polski
Koncerty szkolne
Nasłuchiwanie
Odznacz wszystkie
K

Strona internetowa Filharmonii Łódzkiej im. Artura Rubinsteina zrealizowana w ramach projektu „FŁ100. Stuletnia i nowoczesna Filharmonia Łódzka marką regionalną” współfinansowana przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa.