Marzec '24

MACIEJ JANIK O RUBINSTEINIE

Książka Macieja Janika „Artur Rubinstein. Łódzkie tropy”, wydana przez Filharmonię Łódzką, dotarła już do Programu 2 Polskiego Radia i TV Toya. Autor udzielił wywiadów obu tym mediom. Opowiada w nich o powstaniu książki oraz swoich najnowszych odkryciach związanych z łódzkimi latami życia wielkiego pianisty, patrona Filharmonii Łódzkiej. Rozmowę w programie „Co jest grane” TV Toya można obejrzeć tutaj, zaś audycji w Dwójce wysłuchać tutaj.

Spotkanie promocyjne książki, w ramach którego odbędą się m.in. spotkanie z Maciejem Janikiem, recital pianisty Jakuba Kuszlika i premierowy pokaz poddanego rekonstrukcji cyfrowej filmu „Spotkania z Arturem Rubinsteinem” z 1975 roku zaplanowaliśmy na najbliższy czwartek 23 lutego o 19.00. Szczegóły znajdą Państwo tutaj.

Created by studio-design.pl

Marzec '24