Marzec '23

Zobacz cały kalendarz >
Archiwum koncertoweArchiwum informacji

MACIEJ JANIK O RUBINSTEINIE

Książka Macieja Janika „Artur Rubinstein. Łódzkie tropy”, wydana przez Filharmonię Łódzką, dotarła już do Programu 2 Polskiego Radia i TV Toya. Autor udzielił wywiadów obu tym mediom. Opowiada w nich o powstaniu książki oraz swoich najnowszych odkryciach związanych z łódzkimi latami życia wielkiego pianisty, patrona Filharmonii Łódzkiej. Rozmowę w programie „Co jest grane” TV Toya można obejrzeć tutaj, zaś audycji w Dwójce wysłuchać tutaj.

Spotkanie promocyjne książki, w ramach którego odbędą się m.in. spotkanie z Maciejem Janikiem, recital pianisty Jakuba Kuszlika i premierowy pokaz poddanego rekonstrukcji cyfrowej filmu „Spotkania z Arturem Rubinsteinem” z 1975 roku zaplanowaliśmy na najbliższy czwartek 23 lutego o 19.00. Szczegóły znajdą Państwo tutaj.

 

 

Created by studio-design.pl


Archiwum koncertoweArchiwum informacji
FILTRUJ KONCERTY
Koncerty symfoniczne
Koncerty muzyki kameralnej
Metropolitan Opera live
Dla dzieci - DUA
Dla dzieci - Odkrywcy muzyki
Dla dzieci - Filharmonia z klasą
Dla dzieci - Baby Boom Bum
Imprezy impresaryjne
Kolory Polski
Koncerty szkolne
Nasłuchiwanie
Odznacz wszystkie

Marzec '23

2023-03

K

Strona internetowa Filharmonii Łódzkiej im. Artura Rubinsteina zrealizowana w ramach projektu „FŁ100. Stuletnia i nowoczesna Filharmonia Łódzka marką regionalną” współfinansowana przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa.