Marzec '24

LIMIT PUBLICZNOŚCI W FILHARMONII

Od 1 grudnia prosimy tych z Państwa, którzy zaszczepili się przeciwko COVID-19 o przynoszenie ze sobą paszportu covidowego.

Zgodnie z nowym rozporządzeniem Rady Ministrów, obowiązującym od początku grudnia, na widowni w obiektach kulturalnych może znajdować się 50 procent publiczności. Okazywanie paszportów covidowych w wersji papierowej lub elektronicznej jest niezbędne do celów organizacji przez Filharmonię Łódzką koncertów w sezonie 2021/2022 z pominięciem tego limitu. Jest to możliwe jedynie przy weryfikacji uczestników w zakresie zaszczepienia przeciw COVID-19.

Udostępnienie informacji o zaszczepieniu jest dobrowolne, jednakże odmowa okazania zaświadczenia może uniemożliwić udział w koncertach (w przypadku osiągnięcia limitu miejsc dla osób niezaszczepionych lub odmawiających udzielenia informacji o zaszczepieniu).

Wspólnie zadbajmy o nasze bezpieczeństwo i wspólnie zapewnijmy dostęp do muzyki wszystkim tym, którzy pragną jej wysłuchać.

Marzec '24

2024-03