Wrzesień '21

po wt śr cz pt so nd
30
31
1
2
3
4
5
 
 
 
 
 
 
 
6
7
8
9
10
12
 
 
 
 
 
 
13
14
15
16
18
19
 
 
 
 
 
 
20
21
22
23
25
 
 
 
 
 
27
28
29
30
1
2
3
 
 
 
 
 
 
 
Zobacz cały kalendarz >
Archiwum koncertoweArchiwum Informacji

Krzysztof Urbaniak nagrodzony

Krzysztof Urbaniak, artysta-rezydent Filharmonii Łódzkiej im. Artura Rubinsteina, otrzymał Nagrodę Marszałka Województwa Łódzkiego w kategorii „Osobowość” za osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony dóbr kultury oraz szczególne zaangażowanie w pracę na rzecz kultury.
Serdecznie gratulujemy!

Krzysztof Urbaniak jest nie tylko jednym z najbardziej utytułowanych europejskich organistów młodego pokolenia oraz cenionym wykładowcą akademickim, ale także jednym z konsultantów projektu budowy unikatowych organów barokowych i romantycznych w Filharmonii Łódzkiej.
Miał ogromny wkład merytoryczny w całym etapie planowania i realizowania inwestycji organowej, a jego pasja jest zaraźliwa, co z pewnością przyznają ci, którzy mieli okazję posłuchać jego opowieści o organach w mediach oraz na spotkaniach z okazji stulecia naszej Orkiestry.


Archiwum koncertoweArchiwum Informacji
FILTRUJ KONCERTY
Koncerty symfoniczne
Koncerty muzyki kameralnej
Metropolitan Opera live
Dla dzieci - DUA
Dla dzieci - Odkrywcy muzyki
Dla dzieci - Filharmonia z klasą
Dla dzieci - Baby Boom Bum
Imprezy impresaryjne
Kolory Polski
Koncerty szkolne
Nasłuchiwanie
Odznacz wszystkie
K

Strona internetowa Filharmonii Łódzkiej im. Artura Rubinsteina zrealizowana w ramach projektu „FŁ100. Stuletnia i nowoczesna Filharmonia Łódzka marką regionalną” współfinansowana przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa.