Marzec '24

KONCERT 16.10 odwołany

Szanowni Państwo, w związku z potwierdzonymi dwoma przypadkami zachorowania na COVID-19 wśród muzyków grających w Filharmonii Łódzkiej jej dyrekcja podjęła decyzję o odwołaniu piątkowego koncertu symfonicznego 16.10. O ewentualnych kolejnych zmianach w repertuarze będziemy informować na bieżąco za pomocą elektronicznych środków przekazu: strony internetowej FŁ, profilu FŁ na Facebooku oraz mailingu. Wpłaty za bilety zakupione online zwracane są automatycznie. W przypadku biletów nabytych w stacjonarnie, zwrotu można dokonać w kasie biletowej FŁ.
W bezpośrednim kontakcie z kasą biletową FŁ obowiązują następujące zasady: w przestrzeni przy kasie mogą przebywać nie więcej niż dwie osoby, z obowiązkiem zakrywania ust i nosa.  Kasa biletowa będzie czynna od 10.00 do 16.00.
Biuro Obsługi Słuchacza (BOS) udziela informacji dotyczących organizacji i przebiegu wydarzeń organizowanych w FŁ podczas epidemii wirusa SARS-CoV-2 w Polsce.
Godziny pracy BOS: pn.- pt. 8.00-16.00
Kontakt:
Anna Gaik anna.gaik@filharmonia.lodz.pl, tel. 693 380 085
Michalina Kraszkiewicz michalina.kraszkiewicz@filharmonia.lodz.pl tel. 732 749 999

Marzec '24

2024-03