Wrzesień '21

po wt śr cz pt so nd
30
31
1
2
3
4
5
 
 
 
 
 
 
 
6
7
8
9
10
12
 
 
 
 
 
 
13
14
15
16
18
19
 
 
 
 
 
 
20
21
22
23
25
 
 
 
 
 
27
28
29
30
1
2
3
 
 
 
 
 
 
 
Zobacz cały kalendarz >
Archiwum koncertoweArchiwum Informacji

Komunikat

Pragniemy poinformować naszych Melomanów, że w związku z podjęciem nowych zobowiązań artystycznych Pan Daniel Raiskin z dniem 30 czerwca 2015 r. zakończy współpracę z Filharmonią Łódzką im. Artura Rubinsteina w charakterze jej głównego dyrygenta. Do tego czasu Pan Daniel Raiskin - w dotychczasowej roli - poprowadzi Orkiestrę Symfoniczną i Chór FŁ podczas wcześniej zaplanowanych koncertów z jego udziałem, zamykając również sezon artystyczny 2014/2015 wykonaniem wszystkich pięciu koncertów fortepianowych oraz Fantazji op. 80 na chór mieszany, fortepian solo i orkiestrę Ludwiga van Beethovena. Solistą koncertów wieńczących sezon będzie Alexei Volodin, solista doskonale Państwu znany.

W najbliższych tygodniach prowadzone będą rozmowy z udziałem członków Rady Artystycznej FŁ i dyrygentami współpracującymi z zespołami artystycznymi FŁ, które pozwolą wypracować kształt nowego kierownictwa artystycznego Filharmonii Łódzkiej. Efekty tych rozmów zostaną przedstawione Zarządowi Województwa Łódzkiego i wszystkim zainteresowanym najpóźniej do końca czerwca 2015 r.

Z poważaniem,
Tomasz Bęben,
Dyrektor Filharmonii Łódzkiej im. Artura Rubinsteina


Archiwum koncertoweArchiwum Informacji
FILTRUJ KONCERTY
Koncerty symfoniczne
Koncerty muzyki kameralnej
Metropolitan Opera live
Dla dzieci - DUA
Dla dzieci - Odkrywcy muzyki
Dla dzieci - Filharmonia z klasą
Dla dzieci - Baby Boom Bum
Imprezy impresaryjne
Kolory Polski
Koncerty szkolne
Nasłuchiwanie
Odznacz wszystkie
K

Strona internetowa Filharmonii Łódzkiej im. Artura Rubinsteina zrealizowana w ramach projektu „FŁ100. Stuletnia i nowoczesna Filharmonia Łódzka marką regionalną” współfinansowana przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa.