Grudzień '20

Zobacz cały kalendarz >
Archiwum koncertoweArchiwum Informacji

Klasyczne przeboje w Paradyżu

W najbliższą sobotę serdecznie zapraszamy Państwa na koncert 21. „Kolorów Polski” do kościoła w Paradyżu. Usłyszymy sekcję smyczkową Orkiestry Symfonicznej FŁ, którą poprowadzi koncertmistrz Maciej Łabecki. Wystąpi on także jako skrzypek-solista. Drugim solistą będzie Leszek Kołodziejski – akordeon. W programie koncertu znalazły się przeboje muzyki klasycznej: „Cztery pory roku” Antonia Vivaldiego i Serenada G-dur „Eine kleine Nachtmusik” Wolfganga Amadeusa Mozarta, a także „Legenda” Henryka Wieniawskiego w opracowaniu na orkiestrę smyczkową.
Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z zasadami uczestnictwa w koncertach 21. Wędrownego Festiwalu Kolory Polski – „Znowu gramy” organizowanych przez Filharmonię Łódzką, zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Ministerstwa Rozwoju oraz Głównego Inspektora Sanitarnego dla organizatorów imprez kulturalnych i rozrywkowych w trakcie epidemii wirusa SARS-CoV-2 w Polsce.

1 sierpnia 2020 /19.00
Wielka Wola – Paradyż
Kościół pw. Przemienienia Pańskiego – Sanktuarium Chrystusa Cierniem Koronowanego oraz Krwi Zbawiciela, ul. Konecka 6

 

Na zdjęciu Maciej Łabecki, fot. Dariusz Kulesza

 


Archiwum koncertoweArchiwum Informacji
FILTRUJ KONCERTY
Koncerty symfoniczne
Koncerty muzyki kameralnej
Metropolitan Opera live
Dla dzieci - DUA
Dla dzieci - Odkrywcy muzyki
Dla dzieci - Filharmonia z klasą
Dla dzieci - Baby Boom Bum
Imprezy impresaryjne
Kolory Polski
Koncerty szkolne
Nasłuchiwanie
Odznacz wszystkie
K

Strona internetowa Filharmonii Łódzkiej im. Artura Rubinsteina zrealizowana w ramach projektu „FŁ100. Stuletnia i nowoczesna Filharmonia Łódzka marką regionalną” współfinansowana przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa.