Styczeń '21

Instrumenty dęte w kwintecie

W najbliższą sobotę, 22 sierpnia, w Pajęcznie zabrzmią instrumenty dęte – wystąpi kwintet dęty Orkiestry Symfonicznej FŁ w składzie: Ewelina Zawiślak – flet, Agata Piotrowska-Bartoszek – obój, Roman Pryliński – klarnet, Krzysztof Kamiński – fagot, Zbigniew Monkiewicz – waltornia. Pubiczność usłyszy dwa divertimenta: Wolfganga Amadeusa Mozarta i Josepha Haydna, dwa utwory o charakterze tanecznym oraz Kwintet na instrumenty dęte Tadeusza Szeligowskiego. Zapraszamy!

Jak zawsze wstęp na koncerty "Kolorów Polski" jest wolny. Ze względów epidemiologicznych zmuszeni byliśmy jednak ograniczyć liczbę miejsc i dlatego obowiązują jednoosobowe imienne zaproszenia oraz oświadczenia o stanie zdrowia. Ze wszystkimi informacjami można się zapoznać tutaj https://filharmonia.lodz.pl/pl/kolory-polski

Nasłuchiwanie
Odznacz wszystkie