Marzec '24

Fotolustro na „Kolorach”

W tym roku czeka na gości „Kolorów Polski” dodatkowa atrakcja – fotolustro. Podczas wybranych koncertów będzie można zrobić sobie selfie z użyciem tego nowoczesnego gadżetu. Zdjęcie z logo i nazwą festiwalu, na którym uwiecznią Państwo swoje wizerunki, stanie się wspaniałą pamiątką z letniego podróżowania z muzyką i zarazem jubileuszowego, 20. Festiwalu. Na pewno warto sfotografować się z przyjaciółmi – już samo pozowanie wywołuje zazwyczaj kaskady śmiechu. Zdjęcie zostanie na miejscu wydrukowane i od razu będzie można zabrać je ze sobą. Fotolustro będzie działać już godzinę przed rozpoczęciem koncertu. Planujemy jego pojawienie się w Zgierzu, Boguszycach, Siedlątkowie, Inowłodzu, Warcie, Rogowie, Lipcach Reymontowskich, Nieborowie, Wolborzu i podczas Finału Festiwalu w FŁ. Zapraszamy do znakomitej zabawy – a będzie nam bardzo miło, jeśli zechcą Państwo podarować FŁ swoje „kolorowe” selfie w wersji elektronicznej (sekretariat@filharmonia.lodz.pl), może wykorzystamy je (oczywiście za Państwa zgodą) do promocji festiwalu.
Więcej – na https://fotolustra.com

Marzec '24