Wrzesień '21

po wt śr cz pt so nd
30
31
1
2
3
4
5
 
 
 
 
 
 
 
6
7
8
9
10
12
 
 
 
 
 
 
13
14
15
16
18
19
 
 
 
 
 
 
20
21
22
23
25
 
 
 
 
 
27
28
29
30
1
2
3
 
 
 
 
 
 
 
Zobacz cały kalendarz >
Archiwum koncertoweArchiwum Informacji

FŁ NA PIKNIKACH RODZINNYCH

FŁ bierze udział w kolejnych Piknikach Rodzinnych Województwa Łódzkiego "Lato z Funduszami Unijnymi": 2 września w Ksawerowie i 8 września w Ozorkowie. Na piknikach przedstawiamy ofertę FŁ, przede wszystkim edukacyjną. W konkursie wiedzy muzycznej można wygrać książki, płyty i gadżety FŁ. Występujemy także na plenerowych estradach -  Ksawerowie kwartet wokalny "Na cztery głosy" wykona piosenki dziecięce i motywy z filmów animowanych w aranżacjach Mariusza Lewego. Muzyka będzie przeplatana opowieściami o Filharmonii Łódzkiej i prezentacją wykonywanych utworów. W Ozorkowie (g. 14.00) zaplanowany jest występ Pauliny Kołodziejczyk (skrzypce) - w programie popularne utwory na ten instrument oraz prezentacja instrumentów używanych w Orkiestrze Symfonicznej FŁ i ich historii. Piknikowe występy FŁ są prowadzone w interakcji z publicznością - konferansjerka odbywa się w wykonaniu Konrada Domagały z Działu Programowego FŁ.
Pikniki Rodzinne samorząd województwa łódzkiego organizuje tego lata aż w 21 powiatach. Swoje stoiska mają na nich instytucje kultury i inne instytucje korzystające z funduszy europejskich. Zaplanowano wiele trakcji, takich jak unijna strefa kulinarna, strefa zabaw dla dzieci, strefa informacji o funduszach europejskich.

 


Archiwum koncertoweArchiwum Informacji
FILTRUJ KONCERTY
Koncerty symfoniczne
Koncerty muzyki kameralnej
Metropolitan Opera live
Dla dzieci - DUA
Dla dzieci - Odkrywcy muzyki
Dla dzieci - Filharmonia z klasą
Dla dzieci - Baby Boom Bum
Imprezy impresaryjne
Kolory Polski
Koncerty szkolne
Nasłuchiwanie
Odznacz wszystkie
K

Strona internetowa Filharmonii Łódzkiej im. Artura Rubinsteina zrealizowana w ramach projektu „FŁ100. Stuletnia i nowoczesna Filharmonia Łódzka marką regionalną” współfinansowana przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa.