Czerwiec '19

Filharmonia z klasą

Trwa kolejna edycja „Filharmonii z klasą”. Są to warsztaty muzyczne dla dzieci z klas I-VI szkół podstawowych – grup wraz z nauczycielami. Ich uczestnicy staną się bardziej świadomymi i uważnymi odbiorcami muzyki. Zajęcia odbywają się w formie interaktywnej i w postaci aktywnych ćwiczeń. Tematyka warsztatów wpisuje się w podstawę programową przedmiotu „Muzyka” w szkole podstawowej. Zajęcia prowadzą muzycy Orkiestry Symfonicznej FŁ, posiadający także doświadczenie pedagogiczne, oraz animatorzy kultury. W zależności od tematyki warsztatu grupy uczestników mogą mieć różną liczebność. Cena biletu dla uczestnika: 18 PLN, minimalna ilość uczestników w grupie jest uzależniona od tematu zajęć.
Terminarz warsztatów jest dostępny na stronie. Nauczyciele będą wybierać dzień z listy, jedną z trzech możliwych godzin (9.00, 10.30 lub 12.00) i odpowiadające ich potrzebom zajęcia. Warsztaty z beatboxu mogą być przeznaczone również dla grup starszych – VII/VIII klasa lub licea.
Mamy także ofertę Filharmonii z klasą dla grup przedszkolnych.
Rezerwacje należy składać w kasie biletowej w godzinach pracy kasy.

TERMINARZ ZAJĘĆ

Salon Przyjaciół Filharmonii Łódzkiej