Styczeń '19

po wt śr cz pt so nd
31
1
2
3
4
5
6
 
 
 
 
 
 
7
8
9
10
13
 
 
 
14
16
17
 
 
 
21
22
23
24
27
 
 
 
 
 
28
30
31
1
2
3
 
 
 
 
 
 
Zobacz cały kalendarz >
Archiwum koncertoweArchiwum Informacji

Filharmonia z klasą

Rusza kolejna edycja „Filharmonii z klasą”. Są to warsztaty muzyczne dla dzieci z klas I-VI szkół podstawowych – grup wraz z nauczycielami. Ich uczestnicy staną się bardziej świadomymi i uważnymi odbiorcami muzyki. Zajęcia odbywają się w formie interaktywnej i w postaci aktywnych ćwiczeń. Tematyka warsztatów wpisuje się w podstawę programową przedmiotu „Muzyka” w szkole podstawowej. Zajęcia prowadzą muzycy Orkiestry Symfonicznej FŁ, posiadający także doświadczenie pedagogiczne, oraz animatorzy kultury. W zależności od tematyki warsztatu grupy uczestników mogą mieć różną liczebność. Cena biletu dla uczestnika: 18 PLN, minimalna ilość uczestników w grupie jest uzależniona od tematu zajęć.
Terminarz warsztatów jest dostępny na stronie. Nauczyciele będą wybierać dzień z listy, jedną z trzech możliwych godzin (9.00, 10.30 lub 12.00) i odpowiadające ich potrzebom zajęcia. Warsztaty z beatboxu mogą być przeznaczone również dla grup starszych – VII/VIII klasa lub licea.
Mamy także ofertę Filharmonii z klasą dla grup przedszkolnych.
Rezerwacje należy składać w kasie biletowej w godzinach pracy kasy.

TERMINARZ ZAJĘĆ

Q
Archiwum koncertoweArchiwum Informacji
FILTRUJ KONCERTY
Koncerty symfoniczne
Koncerty muzyki kameralnej
Metropolitan Opera live
Dla dzieci
Dla dzieci - DUA
Dla dzieci - Odkrywcy muzyki
Dla dzieci - Filharmonia z klasą
Dla dzieci - Baby Boom Bum
Imprezy impresaryjne
Kolory Polski

Styczeń '19

2019-01

04
K

Strona internetowa Filharmonii Łódzkiej im. Artura Rubinsteina zrealizowana w ramach projektu „FŁ100. Stuletnia i nowoczesna Filharmonia Łódzka marką regionalną” współfinansowana przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa.