Marzec '19

po wt śr cz pt so nd
25
26
27
28
1
2
3
 
 
 
 
 
4
5
6
7
8
9
 
17
 
18
19
20
21
 
 
 
 
25
27
 
 
Zobacz cały kalendarz >
Archiwum koncertoweArchiwum Informacji

Filharmonia z klasą

Ruszyła kolejna edycja „Filharmonii z klasą”. Są to warsztaty muzyczne dla dzieci z klas I-VI szkół podstawowych – grup wraz z nauczycielami. Ich uczestnicy staną się bardziej świadomymi i uważnymi odbiorcami muzyki. Zajęcia odbywają się w formie interaktywnej i w postaci aktywnych ćwiczeń. Tematyka warsztatów wpisuje się w podstawę programową przedmiotu „Muzyka” w szkole podstawowej. Zajęcia prowadzą muzycy Orkiestry Symfonicznej FŁ, posiadający także doświadczenie pedagogiczne, oraz animatorzy kultury. W zależności od tematyki warsztatu grupy uczestników mogą mieć różną liczebność. Cena biletu dla uczestnika: 18 PLN, minimalna ilość uczestników w grupie jest uzależniona od tematu zajęć.
Terminarz warsztatów jest dostępny na stronie. Nauczyciele będą wybierać dzień z listy, jedną z trzech możliwych godzin (9.00, 10.30 lub 12.00) i odpowiadające ich potrzebom zajęcia. Warsztaty z beatboxu mogą być przeznaczone również dla grup starszych – VII/VIII klasa lub licea.
Mamy także ofertę Filharmonii z klasą dla grup przedszkolnych.
Rezerwacje należy składać w kasie biletowej w godzinach pracy kasy.

TERMINARZ ZAJĘĆ

Q
Archiwum koncertoweArchiwum Informacji
FILTRUJ KONCERTY
Koncerty symfoniczne
Koncerty muzyki kameralnej
Metropolitan Opera live
Dla dzieci - DUA
Dla dzieci - Odkrywcy muzyki
Dla dzieci - Filharmonia z klasą
Dla dzieci - Baby Boom Bum
Dla dzieci - Bawialnia
Imprezy impresaryjne
Kolory Polski
Koncerty szkolne
Salon Przyjaciół Filharmonii Łódzkiej
Wirtualna rzeczywistość

Marzec '19

2019-03

K

Strona internetowa Filharmonii Łódzkiej im. Artura Rubinsteina zrealizowana w ramach projektu „FŁ100. Stuletnia i nowoczesna Filharmonia Łódzka marką regionalną” współfinansowana przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa.