Czerwiec '19

Dzień wolny od pracy

Szanowni Państwo,

Informujemy, że poniedziałek 17 sierpnia, został wyznaczony w Filharmonii Łódzkiej jako dzień wolny od pracy (w zamian za 15 sierpnia). Wszystkich zainteresowanych zapraszamy serdecznie od wtorku 18 sierpnia.
Przypominamy jednocześnie, że od 18 sierpnia, po letniej przerwie urlopowej pracę rozpoczyna kasa biletowa. Będzie można w niej nabyć bilety na koncerty wrześniowe oraz październikowe. 18 sierpnia, zostanie również uruchomiona sprzedaż biletów online, na najbliższe dwa miesiące.

Salon Przyjaciół Filharmonii Łódzkiej
Odznacz wszystkie