Wrzesień '20

Zobacz cały kalendarz >
Archiwum koncertoweArchiwum Informacji

Działalność FŁ zawieszona do odwołania

Szanowni Państwo, informujemy, że działalność FŁ została zawieszona do odwołania, zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia z 20 marca 2020: https://www.gov.pl/web/kultura/koronawirus-ograniczenie-dzialalnosci-instytucji-kultury-przedluzone-do-odwolania. Oznacza to odwołanie wszystkich koncertów i innych zaplanowanych wydarzeń przynajmniej do 31 maja tego roku.
W związku z zamknięciem gmachu FŁ kasy są nieczynne. Dokonywanie zwrotu biletów zakupionych w kasach będzie możliwe po wznowieniu działalności instytucji. Termin zostanie podany na naszej stronie internetowej i ogłoszony w mediach społecznościowych. Szczegółowe informacje na temat zwrotów biletów znajdą Państwo w zakładce Informacje ogólne: https://filharmonia.lodz.pl/pl/bilety-FAQ
Dokładamy wszelkich starań, by pozostać z Państwem w kontakcie i, na miarę obecnych możliwości, oferować Państwu spotkania z muzyką. Jesteśmy dostępni online, między innymi na profilu FŁ na Facebooku. Można się z nami kontaktować telefonicznie od poniedziałku do piątku (g. 9.00-15.00).
Liczymy na Państwa cierpliwość i wyrozumiałość.


Archiwum koncertoweArchiwum Informacji
FILTRUJ KONCERTY
Koncerty symfoniczne
Koncerty muzyki kameralnej
Metropolitan Opera live
Dla dzieci - DUA
Dla dzieci - Odkrywcy muzyki
Dla dzieci - Filharmonia z klasą
Dla dzieci - Baby Boom Bum
Imprezy impresaryjne
Kolory Polski
Koncerty szkolne
Nasłuchiwanie
Odznacz wszystkie
K

Strona internetowa Filharmonii Łódzkiej im. Artura Rubinsteina zrealizowana w ramach projektu „FŁ100. Stuletnia i nowoczesna Filharmonia Łódzka marką regionalną” współfinansowana przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa.