Marzec '23

Zobacz cały kalendarz >
Archiwum koncertoweArchiwum informacji

BAWIALNIA ZNÓW OTWARTA!

Bawialnia FŁ to miejsce wyjątkowe, w którym rodzice wybierający się na koncert, mogą zostawić dzieci pod okiem wykwalifikowanych opiekunów.

Już 10 marca bawialnia zostanie otwarta ponownie. Zapraszamy do niej dzieci w wieku od 3 do 10 lat. Precz z nudą! W zanadrzu mamy mnóstwo ciekawych zabaw i aktywności związanych z muzyką. Na małych gości czekają zabawki, gry planszowe i na konsolę, proste instrumenty, a także dostosowane do ich wieku filmy edukacyjne. Największą atrakcją jest ruchoma konstrukcja ścienna, odwzorowująca historyczną fasadę Filharmonii Łódzkiej. Dzięki niej można w pomieszczeniu stworzyć oddzielną przestrzeń do zabawy. Położenie na piątym piętrze filharmonicznego gmachu pozwala podziwiać panoramę najbliższej okolicy.

Dzięki bawialni rodzice nie muszą rezygnować z wizyt w filharmonii ani martwić się, jak zorganizować opiekę nad swoimi pociechami, a dzieci mogą spędzić ciekawie i wartościowo czas, bawiąc się i poznając muzykę w sposób dostosowany do swojego wieku.

Bawialnia jest czynna w czasie wybranych koncertów symfonicznych. Informacje na ten temat znajdą Państwo przy opisie danego koncertu. Oferta przeznaczona jest tylko dla dzieci, których rodzice lub opiekunowie słuchają danego dnia koncertu. Koszt to 15 PLN. Liczba miejsc jest ograniczona.

Na koncert z bawialnią obowiązują wcześniejsze zapisy i rezerwacja miejsca: telefonicznie (42 664 79 79) lub mailowo bilety@filharmonia.lodz.pl, do opłacenia w kasie biletowej FŁ lub przelewem najpóźniej do dwóch dni przed koncertem.

Bilet do bawialni można nabyć także online w ramach dostępności miejsc najpóźniej do dwóch dni przed koncertem.

Cena zasadnicza 15 PLN

Bawialnia powstała w ramach projektu „KULTURA 3D. Rozbudowa infrastruktury kulturalnej dla nowoczesnej i wielofunkcyjnej Filharmonii Łódzkiej”, współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014–2020.

Szczegółowe informacje o zasadach korzystania z bawialni znajdą Państwo Regulaminie dla uczestników wydarzeń organizowanych w FŁ: regulamin_uczestnictwa_w_wydarzeniach_2019-2020.pdf (lodz.pl).


Archiwum koncertoweArchiwum informacji
FILTRUJ KONCERTY
Koncerty symfoniczne
Koncerty muzyki kameralnej
Metropolitan Opera live
Dla dzieci - DUA
Dla dzieci - Odkrywcy muzyki
Dla dzieci - Filharmonia z klasą
Dla dzieci - Baby Boom Bum
Imprezy impresaryjne
Kolory Polski
Koncerty szkolne
Nasłuchiwanie
Odznacz wszystkie

Marzec '23

2023-03

K

Strona internetowa Filharmonii Łódzkiej im. Artura Rubinsteina zrealizowana w ramach projektu „FŁ100. Stuletnia i nowoczesna Filharmonia Łódzka marką regionalną” współfinansowana przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa.