Wrzesień '18

Zaczarowany Świat Krainy Łagodności

11 grudnia 2016, 18.00 I strefa - 80zł, II strefa - 60zł (w kasie FŁ od 16 sierpnia oraz na bilety24.pl)

"Zaczarowany Świat Krainy Łagodności " to już druga odsłona wyjątkowego koncertu muzyki tego nurtu.

Na scenie zobaczymy obok siebie trzy zespoły - ikony kręgu Krainy Łagodności.

Lubelska Federacja Bardów, Czerwony Tulipan, oraz Caryna to artyści których koncerty owiane są magią i swoistym mistycyzmem, wyzwalającym u publiczności wszystkie najlepsze uczucia jakie może wywołać u człowieka muzyka.

To wyjątkowe i niepowtarzalne chwile, chwile które raz przeżyte powodują wieczny ich niedosyt, chwile które wprowadzają w naszą zabieganą codzienność moment oddechu, radości i szczęścia. Taka właśnie jest Kraina Łagodności.