Listopad '17

The Worlds Famous HARLEM GOSPEL CHOIR sings ADELE!

21 listopada 2017, 19.00

Inspirująca moc muzyki, najmocniejsze czarne wokale i wielce entuzjastyczne widowisko! Najsłynniejszy na świecie chór GOSPEL rusza w kolejne tournée z zupełnie nowym repertuarem, który powstał na cześć najcenniejszego głosu w przemyśle muzycznym - ADELE. Tegoroczna trasa będzie więc wyjątkowa – po raz pierwszy usłyszymy największe hity jednej z najlepszych wokalistek świata w nowej odsłonie: Rolling In The Deep, Someone Like You, Hello, Skyfall czy Set Fire To The Rain. Artyści wykonają również klasyki soulowe, jazzowe i bluesowe tak wielkich gwiazd jak Billie Holiday, Ray Charles, James Brown, Ella Fitzgerald, czy Stevie Wonder. To trzeba usłyszeć na żywo!

Harlem Gospel Choir współpracował z takimi gwiazdami jak B.B. King, Bono, Diana Ross, Gorillaz, Andre Rieu, Keith Richards, Damon Albarn, Pharrell Williams i wieloma innymi. Wystąpili także dla trzech Prezydentów (Baraka Obamy, Jimmiego Cartera i Nelsona Mandeli) oraz dwóch papieży (Jana Pawła II i Benedykta XVI). W nagrodę za dokonania na rzecz kultury i działalności charytatywnej, burmistrz Nowego Jorku – Michael Bloomberg ogłosił oficjalnie dzień 15 stycznia Dniem Harlem Gospel Choir.

Na koncerty zapraszamy do najlepszych sal koncertowych w Polsce. Ta trasa to niezwykłe przeżycie zarówno dla fanów ADELE,  jak i największych legend muzyki SOUL, JAZZ oraz BLUES.

"Współpraca z Harlem Gospel Choir to wspaniałe doświadczenie, publiczność ich kocha."
- B.B. King

"Anioły z Harlemu! Najlepsze czarne głosy Ameryki."
- Bono, U2

"Harlem Gospel Choir kocha to co robi."
- Sir Keith Richards

"Oni są wspaniali!"
- Sir Elton John

Zapraszamy!!!

Bilety już w sprzedaży na: www.makroconcert.pl, www.ebilet.pl, www.eventim.pl oraz w salonach Empik.