Listopad '17

Wild Hunt Live!

21 marca 2017, 19.00 Kup bilet >Cena biletów: 50 PLN

Zespół Percival, doskonale znany wśród miłośników gier i słowiańskiej kultury, zaprezentuje utwory ze składanki „Wild Hunt” podczas niepowtarzalnego show!

Widowisko uświetnione oprawą artystyczną Teatru Avatar, oraz wspaniałą scenografią i iluminacją, wzbogacone wizualizacjami nawiązującymi do gry.

Członkowie zespołu w trakcie występu będą ubrani w stroje będące rekonstrukcją odzieży z okresu wczesnego średniowiecza, a repertuar zostanie wykonywany na dawnych instrumentach których brzmienie znane jest doskonale fanom gry.

Zespół Percival