Grudzień '18

Dla dzieci

Wielki koncert galowy Strauss Festival Orchestra

13 stycznia 2016, 19.00 Cny biletów: 180 i 200 zł

Po ponad stu latach, dzięki mistrzowskiej muzyce dynastii Straussów, powraca atmosfera roztańczonego i rozśpiewanego cesarskiego Wiednia!

W salach koncertowych całej Europy melomani znów powitają Nowy Rok w rytmie słynnych kompozycji. Dźwięki „Walca Cesarskiego” przeniosą nas do sal balowych Wiednia czasów cesarza Franciszka Józefa i cesarzowej Elżbiety - “Sisi”. „Opowieści Lasku Wiedeńskiego” wprowadzą publiczność w beztroski klimat zabaw i flirtów dam dworu i eleganckich oficerów. „Marsz Radetzkyego” obudzi ducha zwycięstwa, a liczne polki porwą do tańca. W XXI wieku to właśnie Straussowskie melodie przywołują atmosferę wiedeńskiego dworu z całą jego elegancją, specyficznym humorem i dozą delikatnej frywolności.

Źródło: materiały organizatora.