Kwiecień '18

V RUBINSTEIN PIANO FESTIVAL – KONCERT OTWARCIA

16 października 2017, 19.00 Kup bilet >Ceny biletów: normalny 60-40 PLN, ulgowy 50-30 PLN

Koncerty V RUBINSTEIN PIANO FESTIVAL są organizowane przez Fundację Kultury i Biznesu we współpracy z Międzynarodową Fundacją Muzyczną im. Artura Rubinsteina w Łodzi

Partner Festiwalu: Filharmonia Łódzka im. Artura Rubinsteina

O g. 18.30 na górnym foyer zostanie otwarta wystawa jubileuszowa „Działalność Międzynarodowej Fundacji Muzycznej im. Artura Rubinsteina: koncerty, festiwale, wystawy, 2007-2017”

Yulianna Avdeeva – fortepian

Adam Klocek – dyrygent