Wrzesień '17

Tubis Trio – INAUGURACJA cyklu KONCERTÓW KAMERALNYCH w sezonie 2017-2018

10 października 2017, 20.00 Kup bilet >Ceny biletów: normalny 40 PLN, ulgowy 30 PLN

Koncert premierowej płyty „The Truth”. Po wydaniu płyty koncertowej Live In Luxembourg zespół powraca z pierwszą płytą studyjną. „The Truth” jest jego debiutem w holenderskiej wytwórni Challenge Records. Nagranie zawiera 10 kompozycji autorskich Macieja Tubisa, które wyróżniają się dużą melodyjnością wymykając się typowo jazzowej estetyce. Jednak improwizacja jest najważniejszą częścią tej muzyki, definiującą jednocześnie stylistykę. „To jest nasza historia, nasze emocje. Żadnej chłodnej kalkulacji. Żywa reakcja publiczności na naszych koncertach to potwierdza. Chcemy naszą radością z muzykowania podzielić się z innymi. Jazz, nie jazz. Nie ma znaczenia. Liczy się tylko prawda.”

Maciej Tubis – fortepian

Paweł Puszczało – kontrabas