Sierpień '18

Spektakl „Muzyczny życiorys Franka Sinatry"

11 października 2015, 17.30 Ceny biletów: 95 PLN, 125 PLN

Z materiałów organizatora:

„Muzyczny życiorys Franka Sinatry” Instrumentalni wirtuozi, tancerze, jazzowy band i aktorzy przeniosą uczestników widowiska do Las Vegas z lat 50. i 60 – czasów, w których królował obdarzony wielkim talentem Frank Sinatra. Oszałamiająca kariera, popularność, pieniądze i najpiękniejsze kobiety Hollywood – barwne życie piosenkarza oraz jego dorobek artystyczny zostaną zaprezentowane z dodatkiem potężnego, symfonicznego brzmienia i ze wsparciem nowoczesnych multimediów. Źródeł inspiracji wokalnych tego niekwestionowanego mistrza o korzeniach sycylijskich będzie można poszukać w kolebce włoskich brzmień, słuchając fragmentów muzyki klasycznej z oper V. Belliniego, G. Pucciniego i R. Leoncavallo. Nie zabraknie muzyki filmowej, która wprowadzi w klimat intrygujących, nie do końca udowodnionych kontaktów artysty ze środowiskiem mafii sycylijskiej.

Więcej informacji od wydarzeniu jak również bilety do kupienia znajdziecie na stronie royalmusic.pl