Sierpień '18

ŚLĄSK - Zespół Pieśni i Tańca - Koncert Galowy

12 listopada 2016, 19.00 Ceny biletów: 120PLN, 100PLN

Przepiękne stroje w jakich występują artyści Zespołu "Śląsk" swoją przebogatą kolorystyką i formą perfekcyjnie oddają nastrój wykonywanych utworów. Przeważającą część programu stanowią kompozycje i opracowania muzyczne Stanisława Hadyny i układy choreograficzne Elwiry Kamińskiej – duetu twórców potęgi i sławy Zespołu "Śląsk".W programie nie zabraknie ponadczasowych utworów: "Karolinka", "Ondraszek", "Hej te nasze góry" oraz tańców: "Taniec chustkowy", "Krakowiak", "Tańce górali podhalańskich" i wielu innych utworów. Bardzo rzadko Zespół "Śląsk" prezentuje swoje umiejętności na galowych koncertach na polskich scenach, zatem warto skorzystać z nadarzającej się możliwości - Zapraszamy.

Gwarantujemy niezapomniane przeżycia!!!