Listopad '17

Odkrywcy Muzyki – warsztaty dla dzieci w wieku 4-8 lat

27 maja 2017, 11.00 Ceny biletów: 20 PLN za udział dziecka w warsztatach (sprzedaż od 5 września)

„WIOSENNE TRELE”

Polski Kwartet Fletowy w składzie: Robert Nalewajka – flet C; Marcin Stawiszyński – flet C, flet piccolo; Marcin Kamiński – flet C, flet altowy; Tomasz Kiniorski – flet altowy, flet basowy

„Odkrywcy Muzyki” to spotkania w formie warsztatów prowadzonych metodą Carla Orffa, niemieckiego kompozytora i pedagoga, który w swoich działaniach łączył mowę, śpiew, taniec i grę na prostych instrumentach. Zajęcia prowadzą doświadczone w pracy z najmłodszymi panie z Polskiego Towarzystwa Carla Orffa. Warsztaty odbywają się jednocześnie w trzech grupach wiekowych. Podczas warsztatów rodzice mogą spędzić czas w kawiarni. Po przerwie dzieci prezentują świeżo zdobyte umiejętności podczas wyjątkowego koncertu.