Sierpień '18

Odkrywcy Muzyki - warsztaty dla dzieci w wieku 4-8 lat

11 czerwca 2016, 11.00 Ceny biletów: 20 PLN za udział dziecka w warsztatach

„Odkrywcy Muzyki” to spotkania w formie warsztatów prowadzonych metodą Carla Orffa, niemieckiego kompozytora i pedagoga, który w swoich działaniach łączył mowę, śpiew, taniec i grę na prostych instrumentach. Zajęcia prowadzą doświadczone w pracy z najmłodszymi panie z Polskiego Towarzystwa Carla Orffa. Warsztaty odbywają się jednocześnie w trzech grupach wiekowych. Podczas warsztatów rodzice mogą spędzić czas w kawiarni.

Po przerwie dzieci prezentują świeżo zdobyte umiejętności podczas wyjątkowego koncertu, o którym więcej przeczytać można tutaj.