Grudzień '17

Odkrywcy Muzyki - koncert dla dzieci w wieku 4-8 lat

9 grudnia 2017, 12.30

Drugą część „Odkrywców Muzyki”, po warsztatach, stanowi koncert, podczas którego dla młodych słuchaczy występują profesjonalni muzycy. Wprowadzamy dzieci w świat różnorodnych stylów muzycznych, pokazujemy (czasem z zupełnie bliska!) instrumenty, ich brzmienia w grze solowej i różnego rodzaju zespołach. Pod koniec koncertu na estradę wchodzą… same dzieci, uczestnicy warsztatów, by zaprezentować publiczności swoje świeżo zdobyte umiejętności. Mogą poczuć się jak prawdziwi artyści, zakosztować smaku sławy (choć odrobinę, choć przed babcią, która siedzi na widowni), ale też poznać, czym jest odpowiedzialność, a może nawet – trema. Zapraszamy także do przyjścia na sam koncert, bez udziału w warsztatach.

Tym razem wystąpi zespół Małe Instrumenty
w składzie: Iwona Sztucka, Justyna Skoczek, Paweł Romańczuk – toy piano