Czerwiec '17

Odkrywcy Muzyki - koncert dla dzieci w wieku 4-8 lat

25 lutego 2017, 12.30 Ceny biletów: 10 PLN opiekun, 10 PLN dziecko, dzieci do lat 3: 5 PLN

Drugą część „Odkrywców Muzyki”, po warsztatach, stanowi koncert, podczas którego dla młodych słuchaczy występują profesjonalni muzycy. Wprowadzamy dzieci w świat różnorodnych stylów muzycznych, pokazujemy (czasem z zupełnie bliska!) instrumenty, ich brzmienia w grze solowej i różnego rodzaju zespołach. Pod koniec koncertu na estradę wchodzą… same dzieci, uczestnicy warsztatów, by zaprezentować publiczności swoje świeżo zdobyte umiejętności. Mogą poczuć się jak prawdziwi artyści, zakosztować smaku sławy (choć odrobinę, choć przed babcią, która siedzi na widowni), ale też poznać, czym jest odpowiedzialność, a może nawet – trema. Zapraszamy także do przyjścia na sam koncert, bez udziału w warsztatach.

Sergiusz Prokofiew „Piotruś i wilk”

Joanna Woszczyk-Garbacz – flet
Agata Piotrkowska-Bartoszek – obój