luty '18

Odkrywcy Muzyki - koncert dla dzieci w wieku 4-8 lat

13 grudnia 2014, 12.30 Kup bilet >Ceny biletów: 10 PLN, dzieci do lat 3 wstęp bezpłatnyKwartet Apertus

Drugą część „Odkrywców Muzyki”, po warsztatach, stanowi koncert, podczas którego dla młodych słuchaczy występują profesjonalni muzycy. Wprowadzamy dzieci w świat różnorodnych stylów muzycznych, pokazujemy (czasem z zupełnie bliska!) instrumenty, ich brzmienia w grze solowej i różnego rodzaju zespołach. Pod koniec koncertu na estradę wchodzą… same dzieci, uczestnicy warsztatów, by zaprezentować publiczności swoje świeżo zdobyte umiejętności. Mogą poczuć się jak prawdziwi artyści, zakosztować smaku sławy (choć odrobinę, choć przed babcią, która siedzi na widowni), ale też poznać, czym jest odpowiedzialność, a może nawet – trema. Zapraszamy także do przyjścia na sam koncert, bez udziału w warsztatach.