Wrzesień '18

Zobacz cały kalendarz >
Archiwum koncertoweArchiwum Informacji

Odkrywcy Muzyki - koncert dla dzieci w wieku 4-8 lat

15 listopada 2014, 12.30 Kup bilet >Ceny biletów: 10 PLN, dzieci do lat 3 wstęp bezpłatny

Drugą część „Odkrywców Muzyki”, po warsztatach, stanowi koncert, podczas którego dla młodych słuchaczy występują profesjonalni muzycy. Wprowadzamy dzieci w świat różnorodnych stylów muzycznych, pokazujemy (czasem z zupełnie bliska!) instrumenty, ich brzmienia w grze solowej i różnego rodzaju zespołach. Pod koniec koncertu na estradę wchodzą… same dzieci, uczestnicy warsztatów, by zaprezentować publiczności swoje świeżo zdobyte umiejętności. Mogą poczuć się jak prawdziwi artyści, zakosztować smaku sławy (choć odrobinę, choć przed babcią, która siedzi na widowni), ale też poznać, czym jest odpowiedzialność, a może nawet – trema. Zapraszamy także do przyjścia na sam koncert, bez udziału w warsztatach.

„Za piątym lasem, za siódma górą…”

Wykonawcy:
Cezary Nowak – recytacje
Piotr Ptak – klarnet
Adam Woch – gitara

W programie: wiersze Juliana Tuwima, Małgorzaty Strzałkowkiej, Ludwika Jerzego Kerna, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego

 

Wiersze J. Tuwima, Małgorzaty Strzałkowkiej, L. Kerna, K.I. Gałczyńskiego

Q
Archiwum koncertoweArchiwum Informacji

Strona internetowa Filharmonii Łódzkiej im. Artura Rubinsteina zrealizowana w ramach projektu „FŁ100. Stuletnia i nowoczesna Filharmonia Łódzka marką regionalną” współfinansowana przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa.