Czerwiec '17

Legendy bardów XX wieku - Okudżawa, Cohen, Nohavica, Wysocki

2 kwietnia 2017, 18.00 Bilety w cenie 80 i 60 PLN

"Legendy bardów XX wieku" to kolejny koncert organizowany przez Artystyczną Przystań Łodzi - Tawernę Keję. Podczas tego wspaniałego wieczoru usłyszymy ze sceny utwory legendarnych twórców tego nurtu. Okudżawa, Cohen, Nohavica, Wysocki to niezaprzeczalnie największe ikony bardowskich klimatów. Na scenie zobaczymy wspaniałych artystów od lat z zamiłowaniem wykonujących utwory swoich mistrzów, a wśród nich fantastyczny duet Dominika Żukowska i Andrzej Korycki, wielki bard krakowski Paweł Orkisz z zespołem oraz kolejny duet Łukasz Nowak i Adam Snokowski, od lat zafascynowany twórczością Jaromira Nohavicy Serdecznie zapraszamy na ten niewątpliwie wyjątkowy koncert.

Źródło: materiały Organizatora

Bilety dostępne także na Bilety24.pl