Styczeń '18

KONCERT ZIMOWY

19 stycznia 2018, 19.00 Kup bilet >Ceny biletów: normalny 48-34 PLN, ulgowy 36-24 PLN

UWAGA! Zmiana programu.

Zapraszamy na spotkanie przedkoncertowe, które poprowadzi Marcin Majchrowski – początek g. 18.15.

Trudno chyba znaleźć bardziej kochany i kojarzony z zimowym czasem przez melomanów utwór niż „Dziadek do orzechów” Piotra Czajkowskiego. W formie baletu pozwala widzom przenieść się w magiczny świat, w którym wraz z Klarą i tytułowym Dziadkiem do orzechów mogą w bożonarodzeniowy wieczór wędrować bo baśniowych krainach. Nie mniej wdzięku ma również zawierająca utwory ze scenicznego dzieła suita, której publiczność będzie miała okazję wysłuchać w Filharmonii Łódzkiej. Dopełnieniem programu będzie inny, utrzymany w klimacie obecnej pory roku utwór Piotra Czajkowskiego – I Symfonia g-moll „Zimowe marzenia” op.13.

Michał Nesterowicz – dyrygent

Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Łódzkiej im. Artura Rubinsteina