Lipiec '18

Koncert z cyklu „Gwiazdy MET w Łodzi”

20 kwietnia 2012, 19.00

Aleksandra Kurzak – sopran

Evgeny Volynsky – dyrygent

Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Łódzkiej im. Artura Rubinsteina

Wolfgang Amadeus Mozart - Uwertura do opery „Czarodziejski flet"

Wolfgang Amadeus Mozart - Aria Fiordiligi „Come scoglio" z I aktu opery „Così fan tutte"

Gioachino Rossini - Uwertura do opery „Cyrulik sewilski"

Gioachino Rossini - Cavatina Rozyny „Una voce poco fa" z I aktu opery „Cyrulik sewilski"

Gioachino Rossini - Uwertura do opery „Semiramida"

Gioachino Rossini - Aria Semiramidy „Bel raggio lusinghier" z I aktu opery „Semiramida"

Gaetano Donizetti - Uwertura do opery „Don Pasquale"

Gaetano Donizetti - Aria Noriny „Quel guardo il cavaliere" z I aktu opery „Don Pasquale"

Michaił Glinka - Uwertura do opery „Rusłan i Ludmiła"

Gaetano Donizetti - Aria Łucji „Regnava nel silenzio" z I aktu opery „Łucja z Lammermooru"

Giuseppe Verdi - Uwertura do opery „Traviata"

Giuseppe Verdi - Aria Violetty „E’ strano... Sempre libera" z I aktu opery „Traviata"