Wrzesień '18

Koncert w ramach IV Międzynarodowego Festiwalu Tanga „Łódź Tango Salon Festival 2014”

28 września 2014, 19.00 Kup bilet >Ceny biletów: 80 PLN

Ariel Ardit – śpiew
„Solo Tango Orquesta“ w składzie: Ivan Talanin – bandoneon, Alexander Ryazanov – skrzypce, Artem Timin – fortepian, Ilya Alpeev – kontrabas
Fabian Peralta, Josefina Bermudez, Sebastian Achaval, Roxana Suarez, Juan Martin Carrara, Stefania Colina, Sebastian Jimenez, Maria Ines Bogado – taniec

W programie m.in. tanga Aníbala Troila „Che bandoneón”, „Garúa”, „María”, „Mi tango triste”, „Pa’ que bailen los muchachos”, „Romance de barrio”, „Toda mi vida”, „Mariposita”

Łódź Tango Festiwal