Sierpień '18

Koncert symfoniczny „Świat Mistrza Beksińskiego”

20 maja 2016, 19.00 Kup bilet >Ceny biletów: normalny 48-34 PLN, ulgowy 36-24 PLN

Koncert we współpracy z Fundacją Beksiński oraz Muzeum Historycznym w Sanoku

Przed koncertem, o godzinie 18.00 otwarcie wystawy prac Zdzisława Beksińskiego połączone z wykładem Wiesława Banacha – Dyrektora Muzeum Historycznego w Sanoku.

W sobotę, 21 maja, wystawa obrazów otwarta w godzinach 10.00-20.00 (foyer Filharmonii, II piętro) – wstęp wolny.

fragment kolekcji prac

Anna Mikołajczyk-Niewiedział – sopran, Iwona Socha – sopran I, Olga Maroszek – alt, Dominik Sutowicz – tenor, Anna Lach – mezzosopran

Paweł Przytocki – dyrygent

Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Łódzkiej im. Artura Rubinsteina