Wrzesień '18

KONCERT SYMFONICZNY pod patronatem Instytutu Słowackiego w Warszawie zorganizowany z okazji 25. rocznicy powstania Republiki Słowackiej

19 października 2018, 19.00 Kup bilet >Ceny biletów: normalny 48-34 PLN, ulgowy 36-24 PLN

Koncert odbywa się pod patronatem Ambasady Republiki Słowacji oraz Instytutu Słowackiego w Warszawie i jest zorganizowany z okazji 25 rocznicy powstania Republiki Słowackiej.

Roman Patkoló – kontrabas, Miriam Rodriguez Brüllová – gitara, Łukasz Mosur – organy

Howard Griffiths – dyrygent

Orkiestra Symfoniczna FŁ

Nino Rota - Divertimento Concertante na kontrabas i orkiestrę